336 відгуків
+380 (99) 039-97-99
ProCrocs. Інтернет-магазин оригинальних кроксів

Чим відрізняється оригінальна взуття Crocs™ від підробки?

Чим відрізняється оригінальна взуття Crocs™ від підробки?
Дуже часто наші покупці задають нам питання: У вас оригінальні крокси (Crocs™)? Наша відповідь: Так, у нас тільки оригінальна взуття Crocs™!
Як відрізнити оригінал від підробки або репліки?
Крокси можуть бути різного кольору і різної форми, тому звертаємо увагу на наступні деталі:
1. Ви визначилися з розміром. Звертаємо Вашу увагу на маркування розмірів!
На дитячих моделях розмір позначається буквою латинського «З» - children. В розмірній сітці взуття Crocs™ дитячі розміри починаються з розміру С4 і закінчуються розміром С13. В європейській розмірній сітці, це розміри від 21 до 31 включно.
Підліткові розміри позначаються латинською літерою «J» - junior, від J1 до J3. В європейській розмірній сітці, це розміри від 32 до 35 включно.
«Дорослі» розміри починаються з європейського 36 і закінчуються 46. Зверніть увагу, що «дорослі» розміри можуть позначатися літерами «М» - man, модель для чоловіків, літерою «W» - woman, для жіночих моделей.
Є моделі, які мають подвійний розмір, на приклад «М7/W9». Таке маркування розміру мають моделі «Unisex», які однаково підходять як чоловікам, так і жінкам. Більш докладно з розмірною сіткою кроксов (Crocs™) Ви можете ознайомитися ось тут "Розмірна сітка взуття крокс Crocs™".
Якщо на підошві кроксов вказано розмір просто цифрою, без літери, слід насторожитися – це не оригінальні крокси (Crocs™)!
2. Оригінальні крокси (Crocs™) – не мають яскраво вираженого хімічного або «гумового» запаху. Буде присутній легкий запах крослайта Croslite™, який вивітриться протягом пари годин, після того, як Ви дістанете взуття з пакету або коробки.
3. Тактильні відчуття – взуття крокс (Crocs™) зроблена з матеріалу Croslite™ крослайт, Даний матеріал – ніздрюватий полімер, виготовлений на основі спіненого каучуку, що володіє унікальними властивостями. Крослайт (Croslite™) м'який на дотик, гладкий, при натисканні буде трохи пружинити. Як правило, копії, або підробки, виконані з іншого матеріалу, не схожого на крослайт – можуть бути «занадто м'якими, рихлими» або навпаки – твердими, жорсткими, не пружними, мати різкий запах.
Завдяки використанню матеріалу крослайт Croslite™ - оригінальні крокси не тонуть!
4. Зверніть увагу на вагу. Маса пари взуття крокс: від 100 грам до 800 грам. Від 100 грам до 400 грам – річна взуття, дитячі чоботи, туфлі, мокасини. Від 400 грам до 800 грам – деякі моделі теплих зимових чобіт, чоботи дощовики і зимові чоботи.
5. Підошва. На ній обов'язково повинен бути правильно вказаний розмір – «З» - для дітей, «J» - для підлітків і «M/W» - для дорослих. Повинна бути вказана країна, в якій була зроблена взуття. Взуття крокс (Crocs™) виробляється в: Китаї, В'єтнамі, Мексиці, Боснії та Італії. Країна виробник ніяк не впливає на якість! Обов'язково повинна бути тиснений напис Crocs™. Ліворуч – адреса офіційного сайту «www.crocs.com».
Праворуч - тиснення «boulder, colorado». Ці два слова пишуться через кому з пропуском.
6. Кнопка з логотипом крокс Crocs™.
Колір кнопки в 90% моделей збігається з основним кольором взуття, також вона може бути чорного кольору або мати колір одного з елементів взуття. Логотип виконується білим кольором чи виконано тисненням (рельєфна). Причому на оригінальних кроксах логотип нанесений на лаковану кнопку. Далі уважно сморим на логотип у вигляді крокодила, він також присутній на вішалці, з якою продаються крокси, і на кнопках-заклепках з зовнішньої сторони. На підробках немає логотипу - крокодильчика, чи є наклейка на кнопці, яка легко знімається при намачивании і обдирають.
Важлива деталь - внутрішня поверхня кроксов. Оригінальні крокси володіють вбудованим супінатором і спеціальними дрібними масажними точками для стимулювання кровообігу стопи.
Також, в оригінальних кроксах, логотип Crocs видавлений на ремінці – заднику. В підробці на ремінці-заднику або ніякого логотипу, або знову наклейка з логотипом, яка легко відлітає.
7. На оригінальній взуття крокс (Crocs™) прикріплені бирки – дві або три. На них обов'язково зазначається:      a. Назва моделі;      b. Колір;      c. Артикул виробника - не менше п'яти цифр;      d. Розмір;      e. Штрих – код.
Бирка з інструкцією про використання взуття. Вішалка – проста або з зазначенням розміру (в системі європейської, японської, англійської і американської).
Коробка, на якій наклеєна бирка з основними параметрами – назва моделі, колір, артикул, розмір і штрих – код, країна виробник.
Також крокси поставляються в прозорих слайд – пакетах, з написом Crocs™, на яких наклеєна бирка із зазначенням моделі, кольору, артикула, розміру, країни виробника та штрих-кодом.
Если у Вас возникают сомнения, зайдите на сайт www.crocs.com, введите артикул, который указан на бирке, и сравните то, что Вам предлагают с оригинальной моделью.
Также Вы можете считать штрих-код с помощью смартфона (приложение «Сканер штрих-кодов») и посмотреть на картинках в Google, как должен выглядеть конкретный товар.
Вот такие семь простых способов, по которым можно отличить оригинальную обувь крокс Crocs™ от подделок или реплик. Мы уверены, что полученная Вами информация, будет полезна для Вас при выборе оригинальной обуви крокс Crocs™.
Будьте впевнені, купуючи взуття крокс Crocs™, в нашому інтернет - магазині оригінальних кроксов, Ви завжди гарантовано отримуєте якісну та оригінальну взуття Crocs™
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner